LINA-SHITEN Banesat 91m2,83m2,88m2. 92/16B-FR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Në Lagje te re
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shiten;Banesat
Kuadratur; 91m2, 88m2, 83m2
Katet; -VII-, -I- -VI,VII-
Adresa; Në Lagje te re
Gjendja e tanishme; e gatshme
Organizimi i mbrendshem; qendrimi ditor+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc+b, dhe terasë
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim