LINA-SHITET Banesa 111 m2 te Semitronix F.Kosovë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 02:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Per Fushkosove
Sipërfaqe: 111 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet Banesa 111m2 3+1 e gatshme.
Kati; I
Investitor :SEMITRONIX
Adresa:Rr për Fushë Kosovë
Ka mundësi të pranohet një veturë deri 20000 e vlerë.
Çmimi:690 euro/m2
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa:Rr,Recakut
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim