LINA-SHITET Banesa 62 m2, në Q.të Qytetit 11/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagje te re
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shitet; Banesa(e gatëshme)
Kuadraturë; 62 m2(1+1)
Organizimi i mbrendshem; Kuzhinë+sallon,depo,një dhom gjumi,wc,terasë
Adressa;Në Qender (afer Temple Bar)
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
Lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim