LINA-SHITET BANESA 111.69m2, K-V- ,06/16B-FR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 112 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Shitet:Banesa
Kuadraturë: 111.69 m2
Kati:K-V-
Lokacioni:Në Lagjen e Re, mbrapa gjimnazit
Organizimi i mbrendshëm: qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma gjumi,wc+b,wc,depo dhe terasë
Gjendja e tanishme: Në ndërtim e sipër
Afati i dorzimit: Në maj të vitit 2015

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim