LINA-SHITET BANESA 70m2 K III në Breg Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Breg Diellit
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shitet;Banesa(e mobiluar)
Kuadratura:70 m2
Kati; III
Organizimi i mbrendshëm:qëndrimi ditorë+kuzhina të veqant,para dhomë,një dhoma gjumi,wc+b,dhe terasë
Gjendja e tanishme; E gatëshme
Adressa;Breg Diellit(afër Qendrës Tregtare)

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim