LINA-SHITET BANESA 95 m2,mbrapa st.polic.01/16B-FR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 19 Maj 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Shitet : Banesa
Kuadraturë: 95.17 m2
Katet: ka mundesi zgjedhje ne kate te ndryshme
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma fjetje,wc+b, dhe terasë.
Adresa: Në komplexin Ferizaji i Ri (mbrapa st.të policisë)
Afati i përfundimit të punve:dhjetor/2015
Ndërtimi është i një kualiteti të lartë,kan hapësira gjelbëruse dhe parkingje të mjaftushme,objektet kan mirëmbajtje,vëzhgim të kamerave 24 orë,sigurim fizik dhe po ashtu banesat kan edhe oxhak.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim