LINA-SHITET BANESA 98 m2 Rr Ahmet Kaqiku 88/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadraturë: 98m2 (2+1)
Kati: K-VI-
Organizimi i mbrendshëm:Qëndrimin ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc+b,depo dhe terasë
Gjendja e tanishme:Në ndërtim e sipër
Afati i dorzimit: dhjetorë/2014
Çmimi i volitshëm

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,Recakut" afër ETC
TelefonI:044/106-626 dhe 044/172-626
Adrs,elkt;lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim