LINA-SHITET Banesa 112m2,K-III- Rr.Gilanit 27/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Gilanit
Sipërfaqe: 112 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Shitet : Banesa
Kuadraturë: 112m2
Kati: -III-
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma fjetje,wc+b,depo dhe terasë.
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në rregullë
Adresa:Rr.Gilanit në Rr.Rexhep Bislim(afër Kishës Katolike)


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim