LINA-SHITET Banesa 70m2 K IV në Durrës 116/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Durrës
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Shitet;Banesa
Kuadratur;70m2
Kati;IV
Adresa;Në Durrës(afër Bregdetit)
Gjendja e tanishme; E gatëshme
Organizimi i mbrendshem; Qëndrimi ditor+kuzhina,një dhoma gjumi,wc+b, dhe terasë
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt,lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim