LINA-SHITET Banesa 75.18m2,K-VI,VIII 81/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' 16 Shk 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Remzi Hoxha
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shitet : Banesa
Kuadratura: 75.18 m2
Kati;VIII
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,një dhoma gjumi,depo,wc,wc+b, terasë .
Lokacioni: Lagjja e re
Adresa: Rr ,,Remzi Hoxha''
Investitori: VIZIONI-S
Funksionalizohen: 2017.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim