LINA-SHITET Banesa 92m2,K-I- Rr.V/ Gërvalla 66/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Vëllëzrit Gërvalla
Sipërfaqe: 91 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratura: 92m2
Kati;I
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Market Mentori)
Investitori: IDEA INVEST
Funksionalizohen: 2017.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim