LINA-SHITET Banesa 92m2,K-V-afër Shk.Eko.04/16B-FR

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 19 Maj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa e mobiluar
Kuadraturë:92 m2
Kati :III i banimit
Organizimi i mbrendshëm:Qëndrimi ditor+kuzhinë,dy dhoma gjumi,wc+b,terasë
Adresa: Afër Sh.ekonomike''Faik Konica''
Dokumentacioni:Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim