LINA-SHITET Banesa106m2 K-I- te EuroGoma,02/16B-FR

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 19 Maj 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 125 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa e mobiluar
Kuadraturë: 106 m2
Terasë: 130 m2
Kati: - I-
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma gjumi,banjo-wc,depo dhe terasa shumë e madhe .
Ndrrohet edhe me shtëpijë e cila duheht ti ket së paku 3 ari oborr.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim