LINA-Shiten Apartamentet në Shëngjin afër Rafaelos

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Shengjin
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shiten Apartamentet të ndryshme.
Apartamentet jan dhiomë e gjumit,kuzhinë,wc+b dhe terasë .
Të gatshëme dhe të mobiluara.Gjenden 2 min larg Kompleksit Rafaelo.

Është pronë e kosovarit dhe me dokumentacion në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim