LINA-Shiten Banesat 127m2,K-IV, -V- / 96/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Vëllëzrit Gërvalla
Sipërfaqe: 127 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratura: 127,80 m2
Katet;IV,V
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo,wc+b, dy terasa .
Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Market Mentori)
Investitori: IDEA INVEST
Funksionalizohen: 2017.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim