LINA-Shiten Banesat83m2,91m2 K-V-,L.te Re04/16B-FR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' 19 Maj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagje te re
Sipërfaqe: 3 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shiten; Banesat (e gatëshme)
Kuadratura: 91.68 m2
Kati;V
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Lokacioni: Lagjja e re
Adresa: Rr.Astrit Bytyqi
Pronar:Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë


Shiten : Banesat(e gatëshme)
Kuadratura: 83.21m2
Kati;V
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Lokacioni: Lagjja e re
Adresa: Rr.Astrit Bytyqi
Pronar:Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt,lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim