LINA-Shitet Banesa 106m2 K-VI te EuroGoma-F 34/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 106 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Shitet; Banesa e gatëshme dhe pjesërisht e mobiluar
Kuadraturë;106 m2
Kati; VI
Organizimi i mbrendshëm;Qëndrimi ditorë+kuzhin,tre dhoma gjumi,wc+banjo,dy terasa
Në banesë është investuar extra po ashtu banesa ka pamjen nga lindja.

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,A.Kaqiku" afër Rest,ORCHIDE
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim