LINA-Shitet Banesa 106m2,KVI L. të re -100/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI ''LINA'' Sot 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagje te Re
Sipërfaqe: 106 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Shitet; Banesa(e mobiluar)
Kuadraturë; 106(3+1)
Kati; VI
Organizimi i mbrendshem; Kuzhinë+sallon,depo,tre dhom gjumi,wc,terasë
Adressa;Në Lagjen e Re-Objekti Vizioni-S
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut afer ETC
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim