LINA-Shitet Banesa 120m2,K-V në Rr.Gilanit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' 22 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Gilanit
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shitet : Banesa
Kuadraturë:120m2
Kati: -V-
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma fjetje,wc+b,depo dhe terasë.
Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë
Adresa:Rr.Gilanit(afër Kishës katolike)
Afati i përfundimit të punve:Qershor/2016
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim