LINA-Shitet Banesa 131m2.K-VII-Rr.V. Gërva. 31/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Vëllëzrit Gërvalla
Sipërfaqe: 131 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratura: 131m2
Kati;VII
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo, dy wc+b, dy terasa
Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Market Mentori)
Investitori: IDEA INVEST
Funksionalizohen: 2017.
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim