LINA-Shitet Banesa 153m2,K-VIII në L. të Re 97/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"LINA" Sot 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: lagje te re
Sipërfaqe: 156 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kat në çati, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shitet; Banesa(e pa mobiluar)
Kuadraturë; 153m2(3+1)
Kati; VIII
Organizimi i mbrendshem; Kuzhinë+sallon,depo,tre dhoma gjumi,wc,wc+banjo,terasë
Adressa;Lagje te Re,Rr.Gëzim Sahiti afër VizionitS-I
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afër ETC
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim