LINA-Shitet Banesa 67m2,k-I-,Rr.V.Gërvalla 50/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet; Banesa
Kuadraturë; 67m2
Kati; -I-
Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhina,një dhomë,banjo+wc,terasë

Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni Lina
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
te:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim