LINA-Shitet Banesa 85m2,K-VII,Rr.12qersh. 43/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: 12 qershori
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shitet : Banesa
Kuadraturë: 85 m2
Kati;VII
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,depo,dy dhoma fjetje,wc+b, dhe dy terasa.
Adresa: Në Rr.12 qershori mbrapa Mrk.Viva fresh store
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim