LINA-Shitet Banesa 86m2,K-IV në Rr.R. Hoxha 85/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Remzi Hoxha
Sipërfaqe: 86.30 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shitet :Banesa
Kuadraturë: 86.30m2
Kati: -IV
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc,wc+b,depo dhe terasë.
Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë
Adresa:Rr.Remzi Hoxha
Afati i Finalizimit:Dhjetor/2017
Ndërtimi është i një kualiteti të lartë,kan hapësira gjelbëruse dhe parkingje të mjaftushme,objektet do të ken mirëmbajtje,vëzhgim të kamerave 24 orë,sigurim fizik etj.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim