LINA-Shitet Banesa 87m2,K-IV, Rr.Remzi Hoxha52/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Remzi Hoxha
Sipërfaqe: 87.10 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shitet : Banesa
Kuadraturë: 87.10m2
Kati: -IV-
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc,wc+b,depo dhe terasë.
Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë
Adresa:Rr.Remzi Hoxha
Afati i Finalizimit;Dhjetorë/2017
Ndërtimi është i një kualiteti të lartë,kan hapësira gjelbëruse dhe parkingje të mjaftushme,objektet do të ken mirëmbajtje,vëzhgim të kamerave 24 orë,sigurim fizik etj.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim