LINA-Shitet Banesa 92m2,K-III EUROINVEST 109/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shitet;Banesa
Kuadraturë;92m2
Kati: III
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma fjetje,wc+b,depo dhe terasë.
Adresa: Afër St.Policorë
Ndërtimi është i një kualiteti të lartë,kan hapësira gjelbëruse dhe parkingje të mjaftushme,objektet do të ken mirëmbajtje,vëzhgim të kamerave 24 orë,sigurim fizik dhe po ashtu banesat kan edhe oxhak.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr,Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim