LINA-Shitet Banesa 92m2 K-VI(e mob) R.Inves 63/16B

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratur:92 m2
Kati: VI
Gjendja: e gatshme dhe emobiluar
Organizimi i mbrendeshm: qendrimi ditor+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc,teras
Banesa eshte shum funksionale dhe ka mobilje shum cilesore.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa:Rr.Recakut " afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim