LINA-Shitet Banesa 93.94m2,K-VII VIZIONI-S 10/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Remzi Hoxha
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratura: 93.94 m2
Katet: VII
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc,wc+b,dy terasë .
Lokacioni: Lagjja e re
Adresa: Rr ,,Remzi Hoxha''
Investitori: VIZIONI-S
Funksionalizohen: 2017.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim