LINA-Shitet Banesa 94.18 m2 Nderimi Ferizaj190/17B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 01:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr Sali Ceku-Ferizaj
Sipërfaqe: 94.18 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratura: 94.18m2
Kati;V
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Adresa: Rr ,,Sali Ceku''-Ferizaj
Investitori: Nderimi
Funksionalizohen: Korrik 2017Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recaku" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim