LINA-Shitet Banesa 95 m2K-IV- Lagjja e re-Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 11 Nën 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadraturë: 95.m2
Kati: VIII
Organizimi i mbrendshëm. Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b dhe terasë..
Lokacioni: Lagjja e re(mbrapa gjimnazit)
Adresa: Rr ,,Astrit Bytyqi''
Investitori: HITIMPERIAL
Afati i dorzimit: dhjetor/2015

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim