LINA-Shitet Banesa 96m2,K-II në Rr.V Gërvalla

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' 16 Shk 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Vëllëzrit Gërvalla
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratura: 96 m2
Kati;II
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Market Mentori)
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacioni;Në Rregullë
Investitori: IDEA INVEST
Funksionalizohen: 2016

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim