LINA-Shitet Penthouse,240m2 në Rr.Gilanit 39/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rr.Gilanit
Sipërfaqe: 480 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shitet : Penthouse
Kuadraturë:240m2 banim dhe 240m2 terasë
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimë ditore+kuzhina,pesë dhoma fjetje,dy wc+b,depo dhe terasa
Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë
Adresa:Rr.Gilanit(afër Kishës katolike)
Afati i përfundimit të punve:Qershor/2016
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim