LINA-Shitet banesa 113.70 Rr.Ahmet Kaciku 272/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Ahmet Kaciku
Sipërfaqe: 113.70 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadratura: 113.70m2
Kate te ndryshme.
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina, 3 dhome gjumi,depo,wc+b,dy terasa .
Adresa:Rr. Ahmet Kaqiku-ne qender te qytetit
Funksionalizohen ne vitin 2019.
Pronari shqiptar dhe me dokumentacion ne rregull.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut " afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim