LINA-Shitet banesa 55.25m2 kat -V- Ferizaj 264/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Rexhep Bislimi perball Euro Gomes
Sipërfaqe: 55.25 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Shitet; Banesa
Kuadraturë; 55.25m2
Kati; -V-
Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhina,një dhomë,banjo+wc,terasë

Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni Lina
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
te:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim