LINA-Shitet banesa 98m2 ne kate te ndryshme

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Vellezerit Gervalla perball qerdhes
Sipërfaqe: 98 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, Interfon
Komuna: Ferizaj
Shitet: Banesa
Kuadraturë: 98.m2
Kate: Te ndryshme
Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes ne Ferizaj
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,2 dhoma fjetje,wc+b dhe terasa

Investitor: ''Idea Invest''

Funksionalizohen ne vitin 2020.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut " afër ETC-se
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim