Lagjja e Re ,Rr Zenun Beqa

Shitet nga: Kreshnik zeqiri 16 Jan 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 119 m2
Komuna: Ferizaj
Banesa gjindet ne Ferizaj rruga Zenun Beqa (Lagjja e Re)posedon 119m2 ka Tre dhoma Gjumi ,banjo, Sallonin Kuzhinen shpajz e kompeletuar me te gjitha mobilet moderne dhe te kualitetit te Lartë, Afer çerdhes së Fëmijeve ,Zona me e mirë e Banimit në qytetin e Ferizajt qmimi me marrveshje kati i 7 lagjja e re posedon Ashensor ,Garazh me dimensione tejet te favorshme Sigurim 24 orë objekt i mobitoruar nga kamerat si dhe mirembajtje te objektit Kolektivë për Çdo informat kontakto +38649889490
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim