Leshohet me qera banesa ne Ferizaj 85m2 Ne qender

Shitet nga: olti 22 Pri 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Ferizaj
Jepet me qira banesa në qender të Ferizajit mbi Finca bankën. Banesa posedon 85 m/2 e mobiluar tërsishtë me dy dhoma të fjetjes,banjo,kuzhinë dhe dhom ndeje dhe 2 ballkone. Banesa është shum funksionale dhe posedon tv, dhe makin per larjen e rrobav si dhe të gjitha elementet e nevojshme si dhe ka ujë rregullisht si dhe lifti funksional. Banesa lëshohet për familjarë për një kohë më të gjatë , -çmimi 230€ i diskutueshëm Për informata më të hollsishme lajmrohuni në tel: 044-666-203
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim