Leshoj Banes me Qera Afer ETC-es

Shitet nga: albani 31 Maj 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Ferizaj
Banesa ndodhet afer Etc-s ne ferizaj banesa ka 2 dhoma gjumi , dhom Pritjes ,Kuzhin,Koridor ,Banjo dhe Teras
Banesa eshte e Mobiluar siq e shihni ne foto ,
Ka ujsjells, kanalizim dhe te gjitha rrjetet kabllore televizive ...

Per me shum tele ne nr
044 323 498
049 600 083
044 143 273


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim