Leshoj banesen me qera

Shitet nga: Selman selmani 06 Mar 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Ferizaj
Leshoj banesen me qer banes ka 2dhoma gjum dhe sallon me kuzhin ka banjo wc nxemje rrym uj 24h qmim 180 e I diskutushem ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim