Leshoj banesen me qira ne ferizaj e mobiluar

Shitet nga: shkelqim 15 Mar 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Ferizaj
Lshoj banesen me qera ne qender te ferizajit ne rr 12 qershori perball kantos banesa eshte e mobiluar dhe ne katin e par banesa posedon kuzhin sallon shom fjetjes banjo shpajz taras banesa eshte ndertim i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim