Leshoj me qera banesen 65m me qmim 250 euro

Shitet nga: banes 27 Shk 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Ferizaj
L eshoj me qera banesen ne ndertesat e rea qe gjindet perball marketit Mentori. Banesa i ka 65m katror me nji dhom fjetje, sallon, kuzhin, koridor shpajz banjo dhe ballkon, asht ne katin e tret e mobiluar dhe ka nxemje qendrore. Qmimi 250 euro
Kontakto mob. 044 638 595
049 312 399
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim