Lokali ne shitje 3800 euro 1m2

Shitet nga: agjensioni PRONA 24 Krr 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Ferizaj
Shitet lokali prej 40m2 ne rrugen 12 qershori me saktesisht afer tergut te gjelbert lokali eshte pron shqiptari dhe eshte i leshuar me qera per 4 vite qeraja eshte 400 ero ne muaj qmimi i lokalit eshte 3800ero metri katror per me shum info kontakto agjensionin PRONA ferizaj perball komunes TEL-045/521-736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim