MARRIMË BANESA DHE SHTËPIJË ME QERA

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Ferizaj
Marrim banesa dhe shtëpijë me qera për familjarë e cila duhet të jet komplet e mobiluar.Presim ofertues serioz.
Banesat mund të jenë të madhësive të ndryshme.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr,Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim