NN SHQIPONJA Banese prej 54 m2 ne Ferizaj

Shitet nga: Armendi 18 Mar 05:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR   31 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shitet
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Bodrum
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa 54 m2 banesa ka 1 dhom gjumi; kuzhin dhe sallon banjo ballkon dhe podrumi per informata lajmronu ne Keta nr te tel : 044-643-370 ; 045-858-078 she viber +28649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim