NPSH SHQIPONJA GORSINJERK 32.50M2 16000 EURO

Shitet nga: Armendi 25 Shk 06:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: ferizaj
Sipërfaqe: 32.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Shitet gorsinjerka afer lagjes se re kati i 3 32.50 m2 eshte ne perfundim gorsinjerka e ka kete renditje : nje dhome , ballkon , banjo , koridor banesa le shote per banim me 31.07.2016 per informata ma te hollsisheme lajmronu ne keta nr te tel 044-643-370 , 045-858-078 dhe viber +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim