NPSH SHQIPONJA SHITET BANESA 71 M2 BANES 8 PODRUM

Shitet nga: armendi 25 Shk 06:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 180 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga e gilanit
Sipërfaqe: 79 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa ne katin e 5 rruga e gjilanit ka lif uje 24 ore banesa e ka kete renditje dhe bohehet hazer me 30.04.2016
kuzhin e sallon 20.20 m2
dhoma e fjetjes 14.70 m2
dhoma e femijeve 11.60 m2
banjo 8.5 m2
ballkoni 9 m2 dhe
koridori 7.50
po ashtu edhe podrumi 8 m2
qmimi 79*420=33180.00euro banesa shitet e mobiluar per informata ma te hollsisheme lajmronu ne tel 044-643-370 . 045-858-078 dhe viber +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim