NPSH SHQIPONJA SHITET GORSINJERKA 19 M2 12500 EURO

Shitet nga: armendi 18 Mar 05:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: ferizaj
Sipërfaqe: 19 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Ferizaj
Shitet gorsinjerka 19 m2 12500 euro ne rrugen e gremes gorsinjerka eshte e mobiluar dhe ka kete renditje nje dhome , banjo , koridor dhe ballkon .
gorsinjerka eshte ne katin e 3 dhe ka lift per informata lajmronu ne keta nr te tel 044-643-370 dhe 045-858-078 dhe viber +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim