NSH '' SHQIPONJA '' IPET BANESA ME QIRA

Shitet nga: armendi 19 Shk 06:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Ferizaj
kemi banesa dhe shtepija me qira duke fillu prej 100 euro e deri ne 300 euro te interesurit munden te na kontaktojne ne keta nr te tel 045-858-078 ; 044-643-370 dhe viber +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim