REMAKS- Shitet banesa 87 m/2 Ferizaj

Shitet nga: REMAKS Sot 06:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.Emin Duraku
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Ferizaj
REMAKS- Shitet banesa 87 m/2 Ferizaj


Banesa Posedon:
►2 Dhoma te Gjumit
►1 Qëndrim ditor dhe kuzhin
►1 Banjo e WC
►1 Depo

Për më shumë na kontaktoni
Email: agjensioni.remaks@gmail.com
Nr. kontaktues: 044 895 000
Facebook : www.facebook.com/remakspatundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim