REMAKS Shitet Banesa 97m2 ne qender te qytetit

Shitet nga: REMAKS Sot 06:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.Ahmet Kaqiku
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
REMAKS Shitet Banesa 97m2 ne qender te qytetit Afer stacionit te autobusve .

Posedon:
2Dhoma te gjumit
1Sallon dhe kuzhin
1Banjo
1Depo

Agjension i Autorizuar për shitje REMAKS

Për më shume oferta tona tek faqja MERRJEP.com
tek Çfare kërkon shkruani “REMAKS” dhe do ju shfaqën të gjitha ofertat tona.

Ndërmjetsime për Shit-Blerje dhe Qera dhënie të:
SHTËPI
BANESA
TROJE
LOKALE
etj ...

Kontaktet:
Mob : 044 895 000
e-Mail: agjensioni.remaks@gmail.com
Fan Page :www.facebook.com/remakspatundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim